Kontakta oss

Har du några frågor?

Markbelysning Skandinavien AB startades 2006. Vi har huvudkontor i Ängelholm och är verksamma i hela Sverige. En stor del av Markbelysning är trädgårdsbelysning där vi är generalagenter för In-lite i Sverige. I övrig belysning såväl utomhus som inomhus arbetar vi med flertalet fabrikat och leverantörer.

Vi på Markbelysning

Glenn Sjödin

Glenn Sjödin

Ägare och säljare

0734-41 44 45

glenn@markbelysning.se

Fredrik Engström

Fredrik Engström

Installatör, lager och kontor

0708-92 58 20

fredrik@markbelysning.se

Lotta Nerblad

Lotta Nerblad

Säljare Stockholms­regionen

0733-26 17 63

lotta@markbelysning.se

Placeholder women

Lisette Pedersen

3D-ritare

0708-88 00 17

lisette@markbelysning.se

Placeholder women

Caroline Jägerstig

Säljare Stockholmsregionen

0723-84 44 01

caroline@markbelysning.se

Placeholder women

Camilla Knapp

Säljare Skåneregionen

0709-74 10 20

camilla@markbelysning.se

Kontaktformulär